Ömür Boyu Tatil

Long Beach Park

Noyanlar Şirkeler Grubu, Long Beach Park Residence ile birlikte Long Beach sahiline yeni bir görünüm katacak! Projemiz muhteşem kumlu Long Beach sahiline sadece 200 metre uzaklıktadır. Günümüz mimari tredlerine uygun olarak tasarlanmış olan geniş balkonlu, deniz manzaralı dairelerimizi sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kaliteli yaşamın merkezi olan Long Beach Park Residence’de açık-kapalı yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, yeşil alanlar, fitnes salonunun yanında golf oynayabileceğiniz özel alanlar sayesinde hayat kalitenizi en üst seviyeye çıkarıyoruz. Mimarisi ile gelenekselliğin günümüze taşınmış en güzel modeli olan projemiz,size geniş ufkuyla doğa manzarasını izleyebileceğiniz balkonlar, barbekü ve bahçenizde keyifle vakit geçirebileceğiniz oturma alanlarıyla doğa yaşantısını sunuyor.

Long Beach’ in beşiğinde olacak yeni projemizle konut yaşantısının sınırlarını yeni bir düzeye taşıyoruz. Çok amaçlı mağazalardan ve yaklaşık 550 konuttan oluşan projemizde; geniş balkonlara sahip stüdyolar, 1+1, 2+1, 3+1 daireler bulunmaktadır. Ayrıca, kaliteli ve çeşitli eğlence merkezlerinden spor ve dinlenme alanlarına kadar birçok imkanı size sağlamaktadır.

Long Beach'e sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan bu lüks proje, sizlere çeşitli imkanlara sahip bir ömür boyu tatil imkanı sunmaktadır.


Konut Tipleri

Resim Galerisi

Konumu

Şirketimiz, 1973 yılından beri Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün tüm kollarında, üstün kaliteli hizmetler vermektedir. Mimar ve Mühendis kurucuları ile bugünlere gelmiş bir aile şirketi olan Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat sektöründe kaliteli yapılara imza atan, geçmişi başarılarla dolu bir şirkettir.


Yüksek Mimar Gökhan Noyan’ın 70’li ve 80’li yıllarda bir çok mimari projeye imza atması ile başlayan serüven, 1986 yılında İnşaat Mühendisi Mustafa Noyan’ın katılması ile birlikte, adadaki bir kaç mimarlık ve mühendislik şirketinden biri olan Arken Mimarlık Mühendislik Ltd. kurulmuştur.


Arken Ltd ile birlikte Apartman projelerine hız veren şirket, Gazi Mağusa ve diğer bölgelerde günümüze kadar 80’i aşan apartman projesine imza atmıştır. 1999 yılında Mimar Ahmet Noyan’ın direktörler arasına katılması ile birlikte İskele bölgesinde site projelerine başlanmış, Mağusa ve İskele bölgelerinde bugüne kadar toplam 19 büyük site projesine imza atılmıştır.


Mimari ve Mühendislik projesi olarak 1300 aşkın projeye, müteahhitlik hizmeti olarak Noyanlar Construction Ltd. adı altında 100’e varan projeye imza atılmıştır. Noyanlar Şirketler Grubu, bugüne kadar 3000'i aşan aileyi ev sahibi yaparak, yaklaşık 10000 kişiye ise yaşam alanı sağlamıştır. Mutlu ve huzurlu bir gelecek için profesyonel mimar, mühendis ve müşteri hizmet kadrosu ile modern ofislerimizde hizmet vermekteyiz.


Şirketimiz Apartman & Site Projeleri, İnşaat & Müteahhitlik Hizmetleri, Mimarlık & Mühendislik Hizmetleri, İnşaat Kontrolörlük Hizmetleri, Arsa Parselasyon Hizmetleri, Kiralık Mülkler, Tadilat & Restorasyon konularında inşaat sektöründe kalitenin öncüsü olarak hizmetlerine devam etmektedir.