Mağusa'nın kalbi bu merkezde atacak

Angel Towers

Angel Towers projesi, Mağusa şehrine her yönden hakim olan büyüleyici yapısı ile türünün sembolü ve Mağusa'nın yeni yüzü olmaya adaydır. Bu modern ve lüks kompleks, benzersiz mimari zevki olan müşteriler için tasarlanmıştır. Yeraltı otoparkına sahip, asansörlü 2 yüksek katlı apartmanlar ve 37 ticari dükkandan oluşan projemizde, 1+1 ve 2+1 daireler bulunmaktadır. 11 katlı A Blok ve 13 katlı B Bloklarından oluşan projemiz, çeşitli daireleriyle Mağusa şehrinin muhteşem manzarasını ayaklarınızın altına sermektedir. Angel Towers, seçkin bankalara, okullara, üniversitelere, restoranlara, alışveriş, spor ve eğlence merkezlerine, Mağusa Limanına, tarihi yerlere, sahile ve bowling salonlarına yürüme mesafesi uzaklığında olup sizlerin daha kaliteli bir yaşama sahip olabilmeniz için tasarlanmıştır.

Angel Towers’ın şehir merkezindeki konumu, etrafındaki okullara, aktivite merkezlerine ve restorantlarına olan yakınlığı ile yatırımcılar için ideal bir yerdir.

Konut Tipleri

Resim Galerisi

Konumu

Noyanlar Group, 1973 yılından beri Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün tüm kollarında, üstün kaliteli hizmetler vermektedir. Mimar ve Mühendis kurucuları ile bugünlere gelmiş bir aile şirketi olan Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat sektöründe kaliteli yapılara imza atan, geçmişi başarılarla dolu bir şirkettir.


Yüksek Mimar Gökhan Noyan’ın 70’li ve 80’li yıllarda bir çok mimari projeye imza atması ile başlayan serüven, 1986 yılında İnşaat Mühendisi Mustafa Noyan’ın katılması ile birlikte, adadaki bir kaç mimarlık ve mühendislik şirketinden biri olan Arken Mimarlık Mühendislik Ltd. kurulmuştur.


Arken Ltd ile birlikte Apartman projelerine hız veren şirket, Gazi Mağusa ve diğer bölgelerde günümüze kadar 80’i aşan apartman projesine imza atmıştır. 1999 yılında Mimar Ahmet Noyan’ın direktörler arasına katılması ile birlikte İskele bölgesinde site projelerine başlanmış, Mağusa ve İskele bölgelerinde bugüne kadar toplam 19 büyük site projesine imza atılmıştır.


Mimari ve Mühendislik projesi olarak 1300 aşkın projeye, müteahhitlik hizmeti olarak Noyanlar Construction Ltd. adı altında 100’e varan projeye imza atılmıştır. Noyanlar Şirketler Grubu, bugüne kadar 3000'i aşan aileyi ev sahibi yaparak, yaklaşık 10000 kişiye ise yaşam alanı sağlamıştır. Mutlu ve huzurlu bir gelecek için profesyonel mimar, mühendis ve müşteri hizmet kadrosu ile modern ofislerimizde hizmet vermekteyiz.


Şirketimiz Apartman & Site Projeleri, İnşaat & Müteahhitlik Hizmetleri, Mimarlık & Mühendislik Hizmetleri, İnşaat Kontrolörlük Hizmetleri, Arsa Parselasyon Hizmetleri, Kiralık Mülkler, Tadilat & Restorasyon konularında inşaat sektöründe kalitenin öncüsü olarak hizmetlerine devam etmektedir.