Kıbrıs'ın incisi.

Sea Pearl

Sea Pearl Residence ile denize komşu bir yaşamın güzelliğini ve huzurunu derinden hissedeceğiniz yeni bir hayata hazır olun! Bugüne kadar gerçekleştirdiği güçlü referansları; yenilikçi, sürdürülebilir, kalite odaklı bakış açısıyla, yeni bir Noyanlar Şirketler Grubu projesi sizleri bekliyor. Tüm yapılarının fonksiyonelliği, mimari çizgisi, ve özgünlüğü ön planda tutularak planlanan Sea Pearl Residence, yaşam kalitenizi arttıracaktır.

İskele, Long Beach bölgesinde konumlanan Sea Pearl Residence, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun alanları, piknik alanı, tertemiz plajı ile Long Beach sahilinin tüm avantajlarını da beraberinde getiriyor. Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve güvenilir lüks konut özelliklerini aynı çatı altında toplayan Sea Pearl Residence’te sizi keyifli günler bekliyor.

52 adet 150m2- 170m2 villalara sahip projede, ortak yeşil alanlar, yüzme havuzları, güvenlik ve çocuk oyun alanları bulabilirsiniz.

Evinizin sıcaklığı ile kalite ve konforun bir araya geldiği Sea Pearl Residence ile tüm alışkanlıklarınız değişecek. Geniş bahçeleriyle huzuru bir adım ileriye taşıyan villalarda, ömür boyu tatil tadında bir yaşama başlayacaksınız.

Deniz manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz Sea Pearl Residence’te, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan 2 adet apartman bulunuyor. Sosyal çevreye olan yakınlığı ve şehrin önemli noktalarını kolay ulaşım imkanı sunmasıyla, size şimdiden çok karlı bir yatırımın kapılarını aralıyor.

Tamamen konforunuz için tasarlanmış geniş teraslarda, alieniz ve arkadaşlarınızla hoş zamanlar geçireceksiniz.

Sea Pearl Residence, eşsiz doğal alanlarıyla, size özel bahçeleriyle villa ve apartman seçeneklerini bir arada barındıran Long Beach’in gözde projelerinden biridir.Konut Tipleri

Resim Galerisi

Konumu

Şirketimiz, 1973 yılından beri Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün tüm kollarında, üstün kaliteli hizmetler vermektedir. Mimar ve Mühendis kurucuları ile bugünlere gelmiş bir aile şirketi olan Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat sektöründe kaliteli yapılara imza atan, geçmişi başarılarla dolu bir şirkettir.


Yüksek Mimar Gökhan Noyan’ın 70’li ve 80’li yıllarda bir çok mimari projeye imza atması ile başlayan serüven, 1986 yılında İnşaat Mühendisi Mustafa Noyan’ın katılması ile birlikte, adadaki bir kaç mimarlık ve mühendislik şirketinden biri olan Arken Mimarlık Mühendislik Ltd. kurulmuştur.


Arken Ltd ile birlikte Apartman projelerine hız veren şirket, Gazi Mağusa ve diğer bölgelerde günümüze kadar 80’i aşan apartman projesine imza atmıştır. 1999 yılında Mimar Ahmet Noyan’ın direktörler arasına katılması ile birlikte İskele bölgesinde site projelerine başlanmış, Mağusa ve İskele bölgelerinde bugüne kadar toplam 19 büyük site projesine imza atılmıştır.


Mimari ve Mühendislik projesi olarak 1300 aşkın projeye, müteahhitlik hizmeti olarak Noyanlar Construction Ltd. adı altında 100’e varan projeye imza atılmıştır. Noyanlar Şirketler Grubu, bugüne kadar 3000'i aşan aileyi ev sahibi yaparak, yaklaşık 10000 kişiye ise yaşam alanı sağlamıştır. Mutlu ve huzurlu bir gelecek için profesyonel mimar, mühendis ve müşteri hizmet kadrosu ile modern ofislerimizde hizmet vermekteyiz.


Şirketimiz Apartman & Site Projeleri, İnşaat & Müteahhitlik Hizmetleri, Mimarlık & Mühendislik Hizmetleri, İnşaat Kontrolörlük Hizmetleri, Arsa Parselasyon Hizmetleri, Kiralık Mülkler, Tadilat & Restorasyon konularında inşaat sektöründe kalitenin öncüsü olarak hizmetlerine devam etmektedir.