Bir Rezidans'dan Çok Daha Fazlası

Royal Life

Long Beach sahiline 100 metre uzaklıkta olan Royal Life Residence projemiz, sizlere güneşin doğuşunu her sabah balkonunuzdan izleyebileceğiniz bir ömür boyu tatil yapma şansını sunuyor. Geniş peyzaj ve aktivite alanlarının yanı sıra, arzuladığınız diğer her şey sizler için düşünülmüştür.

Balkonunuzda yemeğinizi ve içeceğinizi deniz manzarasına karşı içebiliyorsanız, yüzme havuzunda ve oyun alanlarında oynayan çocuklarınızın mutluluğuna katkıda bulunabiliyorsanız ve aldığınız her nefeste deniz kokusunu içinize çekebiliyorsanız, burası Royal Life Residence’ten başka hiçbir yer olamaz. Yüzme havuzunda kaydıraklarda kayabilir veya sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan plajın keyfini çıkarabilirsiniz.

Mutluluğun adresi olan, profesyonel güvenlik sistemine sahip ve size yatırım fırsatları sunan projemiz Royal Life Residence, mini market, kafeterya, banka, eczane, masaj ve sauna salonları gibi ihtiyaçlarınızı ve daha fazla sosyal aktiviteyi bir çatı altında topluyor. Ömür boyu sürecek huzurlu bir tatil için en doğru tercih Royal Life Residence’tir.

Projemiz, Long Beach bölgesinin yeni gözde yerlerinden biridir. Müşteri memnuniyetine odaklanarak, size özel mekanlar tasarlamaya devam ediyoruz.


Konut Tipleri

Resim Galerisi

Konumu

Şirketimiz, 1973 yılından beri Kuzey Kıbrıs inşaat sektörünün tüm kollarında, üstün kaliteli hizmetler vermektedir. Mimar ve Mühendis kurucuları ile bugünlere gelmiş bir aile şirketi olan Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat sektöründe kaliteli yapılara imza atan, geçmişi başarılarla dolu bir şirkettir.


Yüksek Mimar Gökhan Noyan’ın 70’li ve 80’li yıllarda bir çok mimari projeye imza atması ile başlayan serüven, 1986 yılında İnşaat Mühendisi Mustafa Noyan’ın katılması ile birlikte, adadaki bir kaç mimarlık ve mühendislik şirketinden biri olan Arken Mimarlık Mühendislik Ltd. kurulmuştur.


Arken Ltd ile birlikte Apartman projelerine hız veren şirket, Gazi Mağusa ve diğer bölgelerde günümüze kadar 80’i aşan apartman projesine imza atmıştır. 1999 yılında Mimar Ahmet Noyan’ın direktörler arasına katılması ile birlikte İskele bölgesinde site projelerine başlanmış, Mağusa ve İskele bölgelerinde bugüne kadar toplam 19 büyük site projesine imza atılmıştır.


Mimari ve Mühendislik projesi olarak 1300 aşkın projeye, müteahhitlik hizmeti olarak Noyanlar Construction Ltd. adı altında 100’e varan projeye imza atılmıştır. Noyanlar Şirketler Grubu, bugüne kadar 3000'i aşan aileyi ev sahibi yaparak, yaklaşık 10000 kişiye ise yaşam alanı sağlamıştır. Mutlu ve huzurlu bir gelecek için profesyonel mimar, mühendis ve müşteri hizmet kadrosu ile modern ofislerimizde hizmet vermekteyiz.


Şirketimiz Apartman & Site Projeleri, İnşaat & Müteahhitlik Hizmetleri, Mimarlık & Mühendislik Hizmetleri, İnşaat Kontrolörlük Hizmetleri, Arsa Parselasyon Hizmetleri, Kiralık Mülkler, Tadilat & Restorasyon konularında inşaat sektöründe kalitenin öncüsü olarak hizmetlerine devam etmektedir.